שם מלא *
אנא הכנס שם
טלפון *
אנא הכנס טלפון
אימייל *
אנא הכנס מייל תקין
לקוחות עסקיים
משפחות וקהילות
בר ובת מצווה
חוויות ביפו
בתי ספר
לקוחות מספרים
אודותינו
טיפים והמלצות
צור קשר

yerushalaiv

אתם עומדים לחגוג בר מצווה או בת מצווה, אבל עדיין מתלבטים כיצד לעשות זאת? הגעתם למקום הנכון.

 

החלק העיקרי של אירוע הבר מצווה הוא העליה לתורה. כבר דאגתם למסעדה בירושלים ומעגל מתופפים, אך סיור תיאטרלי ברחובות העיר העתיקה יעצים את האירוע, ויעניק לו ערך חוויתי יוצא דופן. ירושלים היא בחירה נהדרת לחגיגות הבר / בת מצווה - העיר מרכזת שפע של אתרים קדושים והיסטוריים, כמו הכותל המערבי, העיר העתיקה ועוד שלל אטרקציות.

 

ליום הבר מצווה או הבת מצווה יש להיערך בהתאם. אנחנו ב"מעורב ירושלמי" נשמח להציע לכם מגוון חוויות ייחודיות: משחק, סיור או טיול. אחרי העלייה לתורה בכותל המערבי, אתם יכולים לקחת את המשתתפים לסיור או טיול במנהרות הכותל. מספר המסיירים במנהרות הכותל מוגבל, לכן לעיתים עדיף לקיים סיור מקיף ברובע היהודי – גם הוא, כמובן, נמצא בסמוך לכותל המערבי אך מאפשר סיור קבוצתי ביתר קלות.

 

סיור בירושלים לא חייב להיות 'מייבש' ומשעמם. סיור תיאטרלי הוא סיור מיוחד וכולל לצד ההדרכה הצגות וחוויות. מובן שבמהלך הטיול, חתן בר המצווה יהיה השחקן הראשי ואף יוכל לקחת חלק בטיול בתור מדריך. גם במקרה של בת מצווה
תעמוד הנערה במרכז האירוע כשהיא מלווה על ידי מדריך או מדריכה ושחקנית. אל תתפשרו על טיב המדריך או המדריכה כי בהם טמונה איכות הסיורים. מדריך או מדריכה איכותיים יכולים להפוך את הסיורים למרתקים.

 

לחלופין ניתן לקיים, יחד עם האורחים, משחק חווייתי שאינו מיועד "לילדים בלבד". המשחקים שלנו חווייתיים ומתאימים לכל גיל. הם משלבים הצגה, משימות ופרסים החווייתיים יותר עבור המשתתפים משהות ארוכה במסעדה או מצפייה פאסיבית במתופפים.

 

אם אתם לא "אנשי שטח", וחוגגים בר מצווה או בת מצווה באולם נגיע עד אליכם עם מופע או הפקה עם תוכן, המהווים חוויה עם ערך. המופע מתקיים באולם ומשלב סרט עם הצגה, תאורה, שחקן או שחקנית. דמויות מההיסטוריה יופיעו בסרט וגם באולם. בלב המופע יעמדו כמובן חתן הבר מצווה או בת המצווה, אותם ילוו השחקנים.

 

אם אתם חוגגים אירוע בר מצווה או בת מצווה, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נדאג לכם למסעדה בירושלים, מעגל מתופפים ושאר המטעמים המוכרים, אך אנו גם נעניק למושג "בר מצווה בכותל" / "בת מצווה בירושלים" משמעות חווייתית מיוחדת, שהרי זוהי מהות הארוע.

עיצוב: bloo |  הקמה: אלוף טכנולוגיות

face  you