שם מלא *
אנא הכנס שם
טלפון *
אנא הכנס טלפון
אימייל *
אנא הכנס מייל תקין
לקוחות עסקיים
משפחות וקהילות
בר ובת מצווה
חוויות ביפו
בתי ספר
לקוחות מספרים
אודותינו
טיפים והמלצות
צור קשר

yerushalaiv

ימי-שיא חוויתיים


"מעורב ירושלמי" תהפוך את בית-הספר שלכם למתחם חוויות לימודיות. פני בית-הספר ישתנו ליום אחד, ויעוצבו בנושא של יום השיא. ברחבי בית-הספר תוצבנה תחנות פעילות מגוונות. ימי השיא מיועדים לתלמידי בית-הספר-היסודי ולחטיבת-הביניים.

 

 

מעגלים - יום-שיא בנושא זהירות בדרכים


מטרת יום השיא הזה הוא לפקוח את עיני התלמידים לסכנות האורבות להם בכביש, וללמד אותם להיזהר מפניהן.
בין התחנות: טורניר ממוחשב "בטיחות בדרכים" בין-כיתתי עם שלטים אלחוטיים, מתחם גדול של כבישים ותמרורים, סימולטור זהירות בדרך, ועוד.

 

 

ושכנתי בתוכם - יום-שיא בנושא בית המקדש


ביום זה נחווה את בית המקדש בצורה מוחשית, נלמד על המבנה שלו, נכיר את הקורבנות, נתוודע לעבודת הכהנים והלוויים ונתחבר לחווית העליה-לרגל.
בין התחנות: בניית דגם ענק של בית-המקדש, משחק סימני-הקטורת, מיצג בגדי הכהונה ועוד.

 

 

לב העולם - יום-שיא בנושא ירושלים


ביום זה נקדיש את כל תשומת הלב לעיר הבירה שלנו. נלמד על חשיבותה, על מבנים מרכזיים שמצויים בה, על ההיסטוריה המרתקת שלה, ועל הדמויות שפעלו בה.
בין התחנות: מבוך שכונות ירושלים, משחק כיתתי ממוחשב עם שלטים אלחוטיים בנושא ההיסטוריה של ירושלים, תיאטרון צלליות, סדנת אבן-ירושלמית ועוד.
מתאים ליום ירושלים, ליום העצמאות, לחנוכה ולכל השנה.

 

 

עד כאן - יום-שיא בנושא מוגנות


ביום-שיא זה ילמדו התלמידים כיצד לשמור על גופם, איך להיזהר מסכנות, כללי זהירות בשעת גלישה באינטרנט, ועוד. כל זאת ועוד בדרך חוויתית, ובאווירה נעימה ולא מלחיצה.
בין התחנות: סדנת "גולשים בטוח", מתחם סרטים אינטראקטיבי אשר מדמה סימולציות בחיים, תיאטרון-בובות ועוד.

 

 

ארץ-ישראל שלי - יום-שיא בנושא ציונות


פעם אחת ולתמיד, נעשה סדר ב"סלט" שנקרא ציונות: עליה ראשונה, עליה שניה, אבות הציונות, מוסדות המדינה, חוקים, זכויות, צבא, וגם ד"ש חמה מחוזה-המדינה.
בין התחנות: "לשבת ולקום" - משחק התישבות המבוסס על מפת ארץ-ישראל רצפתית ענקית, "שרתי לך ארצי"- פעילות בנושא שירי ארץ-ישראל, "ציונות במנהרת-הזמן" - משחק כיתתי ממוחשב משולב בסרטים ועוד.

 

 

הגיבור הוא אני - יום-שיא בנושא גבורה


ביום-שיא זה נתחקה אחרי אנשים ונשים שבחרו בחיי גבורה, ובגיבורים בעל-כורחם. נבחין בין גבורה לבין אומץ, נגלה את הגבורה שבתוכנו, ונלמד על הקרבה, התמדה ונחישות.
בין התחנות: "מרתון גיבורי על" - חידון גיבורים בתולדות העם, סדנאות יצירה, "להיות גיבור" - פסיכודרמה עם בובת-תיאטרון, משחק החסד - סימולציה באמצעות תמונות, שירים וחלומות.
מתאים לחנוכה, לחודש החגים הלאומיים ולכל השנה.

 

 

אהבת-חינם - יום-שיא בנושא חברות


"ואהבת לרעך כמוך זה כלל גדול בתורה". ביום-שיא זה נלמד לכבד את השונה, לראות את הטוב בכל אדם, לתרום לקהילה, ולהרבות בעשית חסד. נלמד איך כל אחד יכול להוסיף עיגולים של אהבה, וכיצד הנותן גם מקבל.
בין התחנות: משחק-משימות בלשי ברחבי בית-הספר, "חבר מסיפור אחר" - עלילה קולנועית בהשתתפות פעילה של הקהל, "קיר ידידות" - סדנת יצירה בית ספרית ועוד.

עיצוב: bloo |  הקמה: אלוף טכנולוגיות

face  you