שם מלא *
אנא הכנס שם
טלפון *
אנא הכנס טלפון
אימייל *
אנא הכנס מייל תקין
לקוחות עסקיים
משפחות וקהילות
בר ובת מצווה
חוויות ביפו
בתי ספר
לקוחות מספרים
אודותינו
טיפים והמלצות
צור קשר

yerushalaiv

שנת בר/בת מצווה


שנת בר/בת המצווה היא הזדמנות מיוחדת להעניק לתלמידים 'ארגז-כלים' ערכי, שילווה אותם בהמשך חייהם. אנו שמחים להציע לכם מגוון פעילויות חוויתיות שיותירו בהם רושם.

 

 

 

הקרב על הבית - משחק-משימות אתגרי להורים ולתלמידים


משחק אתגרי בירושלים בהשתתפות התלמידים והוריהם. במשחק זה התלמידים מנווטים, מדריכים את ההורים, מבצעים משימות מרתקות, ומגלים מקומות מרתקים.
התלמידים מקבלים, מבעוד מועד, חומרים ממוקדים לצורך הדרכה, ובעזרתם הם יוצאים עם ההורים לשטח. את הדרך מתחנה לתחנה מוצאים התלמידים בעזרת כתב-חידה, סרטי-וידאו ותמונות היסטוריות.
משך המשחק: שעה וחצי

 

 

נשים שהיו לאגדה - סיור תיאטרלי מרגש


סיור תיאטרלי ומודרך בין פינות קסומות ובלתי מוכרות ברובע-היהודי ובהר-ציון. במהלך הסיור, נפגוש נשים מיוחדות ש"עשו היסטוריה" אשר מגולמות על ידי שחקניות בשיתוף הקהל.
הסיור נודד בעקבות סיפורי נשים יהודיות ש"לקחו את העניינים בידיים", ושינו את פני ההיסטוריה: אסתר קיילינגולד הלוחמת, רחל אשת רבי עקיבא, רחל לוי הנערה שנסה מהעיר-העתיקה וחזרה אליה, הרבנית רוזנטל ועוד.
משך הסיור: 3 שעות

 

 

לילה ארוך ביוני - סיור גבורה מרגש באתר הקרב


האנשים שמאחורי השמות, והסיפורים שמאחורי האנשים.
בואו להתרגש בסיור ערכי באתר הקרב שבגבעת-התחמושת. נחווה את אחוות-הלוחמים, את רוח-הגבורה ואת הכיסופים לירושלים. סיפורם של קָאצָ'ה, יהודה, צ'ילי, דֶדי ושאר החברים. אלה שחזרו, וגם אלה שלא חזרו. בסיור משולבים מוזיקה והקלטות היסטוריות. בסיום הסיור נצפה בחיזיון האור-קולי החדש והמרתק.
משך המשחק: שעתיים וחצי

עיצוב: bloo |  הקמה: אלוף טכנולוגיות

face  you